პროდუქციის შედარება


 ქსელის სვიჩი 8 პორტიანი 1გბ

ქსელის სვიჩი 8 პორტიანი 1გბ

ქსელის სვიჩი 8 პორტიანი 1გბ ..

48.50 ლ

 ჯეკი CAT-5  RJ45

ჯეკი CAT-5 RJ45

 ჯეკი CAT-5  RJ45..

0.30 ლ

5 პორტიანი ქსელის კომუტატორი TP-Link TL-SG1005D

5 პორტიანი ქსელის კომუტატორი TP-Link TL-SG1005D

5 პორტიანი ქსელის კომუტატორი TP-Link TL-SG1005D..

0.00 ლ

8 პორტიანი ქსელის კომუტატორი TP-Link TL-SF1008D

8 პორტიანი ქსელის კომუტატორი TP-Link TL-SF1008D

სვიჩი 8 პორტიანი  TP-Link TL-SF1008D..

30.90 ლ

Mini 4 channel Fiber optic Video data Multiplexer

Mini 4 channel Fiber optic Video data Multiplexer

VideoNumber of Channels4Input/output impedanceBNC 75Ω (unbalance)Video bandwidth5HZ—7.5MHZStandard v..

0.00 ლ

PFS3010-8ET-96

PFS3010-8ET-96

8*10/100 Base-T POE პორტის მქონე ქსელური გამანაწილებელი (სვიჩი),დამატებით 2*10/100/1000 Base-T პორტი..

217.90 ლ

PFT3960

PFT3960

 PFT3970 SFP მოდული 1.25G;  TX 1310nm, 1310nm RX 1550nm; 20km; -40℃~85℃; Singlemode; მიღებ..

288.30 ლ

მყარე დისკი  2 TB
მყარე დისკი 3TB

მყარე დისკი 3TB

მყარე დისკი 3TB..

380.80 ლ

მყარე დისკი hikvision WD HDD 1 TB

მყარე დისკი hikvision WD HDD 1 TB

მყარე დისკი hikvision WD HDD 1 TB..

0.10 ლ

რკინის ჯეკი CAT-6 RJ45 FTP

რკინის ჯეკი CAT-6 RJ45 FTP

რკინის ჯეკი CAT-6 RJ45 FTP..

0.50 ლ

Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)